آجرسازان
خانه / آجر سفال / خریدار آجر سفال زرد به صورت عمده

خریدار آجر سفال زرد به صورت عمده

آجر سفال در اندازه های مختلفی در بازار وجود دارد، اما اکثر آن ها به رنگ زرد هستند، در واقع می توان گفت رنگ زرد آجر سفال نشان دهنده کیفیت بالای آن است، البته این موضوع در صورتی است که رنگ آن به صورت هماهنگ در تمامی قسمت های آن پخش شده باشد و لکه های تیره و روشن روی سطح آن مشاهده نشود؛ پس یک خریدار آجر سفال زرد، زمانی که قصد خرید عمده این محصول را دارد، باید علاوه بر سایر موارد، به رنگ آن نیز دقت فراوانی نماید. 

خریدار آجر سفال زرد به صورت عمده

خرید عمده آجر سفال با قیمت مناسب

خرید عمده آجر سفال با قیمت مناسبدر کشورمان کارخانجات بزرگی وجود دارند که امکان خرید عمده آجر سفال را با قیمت مناسب برای مشتریان خود فراهم نموده اند و آن را با کیفیت بسیار عالی در دسترس مشتریان قرار می دهند.
در هنگام خرید مهم ترین نکته ای که باید به آن دقت فراوانی نمایید، این است که هیچ گونه اثری از ترک روی آن وجود نداشته باشد، چرا که این ترک ها زمانی که در دیوار قرار گرفته و روی آن ملات می ریزند، نمی تواند سنگینی دیوار را تحمل نماید و موجب می شود که بنای شما در طی گذر زمان استقامت خود را از دست بدهد به غیر از بررسی ترک ها، رنگ آجر نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است،  چرا که هماهنگی رنگی که در ساختار این آجر وجود دارد، به ما می گوید که در کوره به خوبی پخته است، پس می توان به استقامت آن اعتماد کرد و از آن برای ساخت دیوارها و تیغه های ساختمان بهره برد.

خریدار آجر سفال زرد در بازار داخلی

بسیاری از معماران از آجر سفالی برای ساخت سقف ساختمان نیز استفاده های فراوانی می کنند، چرا که اعتقاد دارند این آجر به علت سبک بودن، می توان بار ساختمان را نیز سبک نموده و در نتیجه باعث بالا رفتن مقاومت آن گردد؛ همچنین آجرهای سفالی در برابر حرارت از خود مقاومت بالایی نشان می دهند و اگر حریق و یا آتش سوزی در ساختمان به وجود آمد، آن ها کمترین آسیب را دیده و در نهایت ساختمان را نیز از صدماتی که ممکن است به آن وارد شود، در امان نگه می دارند؛ همین پارامترها سبب شده است که یک خریدار آجر، برای بنای بخش های مختلفی از ساختمان خود، به بازارهای داخلی مراجعه کرده و آجر سفال زرد را تهیه نماید.
موارد استفاده از این آجر در ساختمان عبارتند از:

  • ساخت دیوارهای نازک و تیغه هایی که ما بین اتاق ها و واحدها وجود دارند.
  • اجرای سقف ساختمان
  • طراحی نمای ساختمان با استفاده از آجرهای سفالی رنگی 

شرکت بازرگانی آجر سفال زرد

شرکت بازرگانی آجر سفال زردمدت هاست که در کشورمان شاهد فعالیت شرکت آجر سفال زرد هستیم؛ این شرکت بازرگانی، نمونه های استاندارد و عالی این آجرها را از کارخانجات و کارگاه های تولیدی آن خریداری کرده و سپس در دسترس مشتریان خود قرار می دهد؛ شایان ذکر است که قیمت آجر سفال با توجه به ابعاد و استانداری که از آن برخوردار است، می تواند تفاوت هایی با همدیگر داشته باشد.

اگر یک آجر سفال زیادی در کوره بماند و بیش از حد لازم حرارت ببینید، روی سطح آن گره هایی به وجود می آید که نه تنها از استقامت و دوام آن کم می کند، بلکه از نظر ظاهری نیز شکل زیبایی ندارد، پس در هنگان خرید با دقت کافی، چند نمونه از آن را مورد بررسی قرار داده و مطمئن شوید که روی سطح آن هیچ اثری از گره وجود نداشته باشد.
البته شایان ذکر است که این آجرها درجه کیفیی مختلفی دارند و به سه نوع استاندارد، درجه یک و درجه دو تقسیم می شوند؛ هر کدام از این بخش ها قیمت های متفاوتی دارند و سازندگان ساختمان، با توجه به بودجه ای که قرار است برای آن اختصاص دهند و همچنین کاربردی که از این آجرها انتظار دارند، اقدام به سفارش یک نمونه از آن ها نموده و سپس عملیات ساخت و ساز خود را توسط آجرهای سفال آغاز می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
اسماعیل لنگری زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09131950352
آدرس کانال: langari_ajor@
پست الکترونیکی: info@ajorsazan.ir

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید عمده آجر سفال ارزان

خاک رس و خاک سفال، مواد تشکیل دهنده آجر سفالی هستند که در ساختمان سازی از آن برای دیوار کشی استفاده می کنند. برای ساخت این نوع آجر ها در ابعاد مختلف، نیاز به دق

دیدگاهتان را بنویسید